Recenzje PL

Recenzja: Rozgrywka, The Perfect Game – J. Sterling

Tytuł: Rozgrywka Autor: J. Sterling Seria: The Perfect Game (tom 1) Data wydania: 25 października 2017 Wydawnictwo: Sine Qua Non Ocena: 3.5/5 gwiazdek Gatunek: Romans, New Adult „Rozgrywka, The Perfect ...
Czytaj dalej

Recenzja: Pasażerka, Alexandra Bracken

Tytuł: Pasażerka Autor: Alexandra Bracken Seria: Passenger (tom 1) Data wydania: 11 października 2017 Wydawnictwo: Sine Qua Non Ocena: 4/5 gwiazdek Gatunek: Fantasy, Romans, Przygodowy, Historyczny Pasażerka to książka, która ...
Czytaj dalej


Cześć! Zazwyczaj czytam po angielsku, i na ten moment właśnie w tym języku znajdziesz tu najwięcej recenzji. Ale najwyższa pora to zmienić!

Zapraszam na moje konto na instagram, gdzie piszę w obydwu językach o książkach i autorach, których znacie, i tych których mam nadzieje w końcu poznacie.

Mam często okazję przeczytać książkę, która w Polsce pojawi się dopiero za jakiś czas. Jeśli interesuje Was moja recenzja na jej temat dajcie znać, a z chęcią podzielę się moją opinią, nie muszą to być książki już u Nas wydane, choć na pewno od tych zacznę tutaj moje recenzje.

Do szybkiego usłyszenia, Pozdrawiam!


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

trener osobisty Łódź | studio trener osobisty Łódź | BK trener osobisty Łódź | PB trener osobisty Łódź