Recenzja: Zmiana, The Perfect Game – J. Sterling

0
4814
views

Tytuł: Zmiana
Autor: J. Sterling
Seria: The Perfect Game (tom 2)
Data wydania: 15 lutego 2018
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Ocena: 3.5/5 gwiazdek
Gatunek: Romans, New Adult

Do serii The Perfect Game J. Sterling mam ogromny sentyment, gdyż to właśnie dzięki niej wygrałam tą wspaniałą bluzę, którą możecie zobaczyć na zdjęciu. Ujęła mnie też kilkoma momentami, które trafiły prosto w moje serce. Jednak chociaż lubię kontynuacje książek, bo dzięki nim mam okazje dłużej “po przebywać” z bohaterami to wydaje się, że fabuła tej części może być dla wielu trochę przeciętna.

Ta część skupia się na dalszych losach Jacka i Cassie. Chłopak skupia się na odzyskaniu zaufania i przebaczenia od Cassie, a także na ułożenie sobie z nią życia. Chociaż Ci dwoje decydują się na danie sobie drugiej szansy to ich droga wcale nie jest łatwa. Demony przeszłości powracają, aby jeszcze nie raz spróbować naruszyć fundamenty ich związku.

Podsumowując “Zmiana” to książka, którą szybko się czyta i jest zdecydowanie czymś na co powinni zwrócić uwagę fani gatunku New Adult. Jeśli polubiliście bohaterów pierwszej części “Rozgrywka” to na pewno będzie dla Was atrakcyjne powrócić do ich dalszych losów i właśnie tym osobom tę książkę polecam.

 


Gdzie można kupić?

Empik TaniaKsiążkaInbook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.